WYKONALIŚMY JUŻ: 55905 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Czyszczenie laptopa to konieczność!

2015-04-13
Średnia ocena: 2.5
Autor: Stanisław Kuniz

Czyszczenie laptopa to konieczność!

Większość napraw laptopów z jakimi mamy do czynienia zaczynają się od jednego i podstawowego problemu, a jest nim przegrzanie a to procesora, karty graficznej, układu zasilania czy dysku twardego. Proponujemy kilka rozwiązań jak uniknąć tego problemu w przyszłości.

Jakie są pierwsze objawy przegrzania laptopa?
  • częstsza, głośniejsza i bardziej intensywna praca wentylatora
  • błędy wyświetlania na ekranie (artefakty)
  • częste zawieszanie się komputera
  • spadek szybkości notebooka – odpalanie aplikacji, rwanie płynnego odtwarzania filmu czy obniĹźenie FPS w grach
  • zaskakujące restartowanie się i wyłączanie się komputera
  • mocne nagrzewanie się obudowy.


Nie zawsze te symptomy są oznaką przegrzewania się komputera, czasami mogą one wynikać ze złego funkcjonowania systemu bądź programów. Aby to sprawdzić możemy wykorzystać darmowe aplikacje tj.: HWMonitor, SpeedFan czy HWInfo.

Jeśli aplikacje wskazuje na problem z temperaturą należałoby się zgłosić do serwisu, gdyż nieumiejętna próba oczyszczanie może skończyć się niestety wyłamaniem zatrzasków. Jeśli natomiast czujecie się na siłach możecie do tego celu kupić puszkę sprężonego powietrza i skierować strumień powietrza między żeberkami radiatora i z łopatek wentylatora.


Komentarze

Piotr S.

| 2015-04-13 12:43:55
Ja spaliłem dwa laptopy zanim uwierzyłem w to, że to rzeczywiście tak istotne.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.