WYKONALIŚMY JUŻ: 55905 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Intel Compute Stick - Komputer w pigułce? To już całkiem niedługo...

2015-05-07
Średnia ocena: 3.3
Autor: Stanisław Kuniz

Intel Compute Stick - Komputer w pigułce? To już całkiem niedługo...

No cóż doczekaliśmy się tego, że komputer stacjonarny staje się powoli archetypem, obecnie Intel wypuszcza na rynek Compute Stick, który jest wielkości zbliżonej do klasycznego pendrive'a, tylko zamiast USB ma złącze HDMI, które wpinamy bezpośrednio w monitor, telewizor, bądź rzutnik.

Intelowska nowinka pracuję na Windows 8, ale już niedługo każdy będzie mógł sobie zaktualizować swój system do wersji 10 bezpłatnie. Komputer korzysta z sieci za pośrednictwem Wi-Fi, Bluetooth 4.0, ale dysponuje także gniazdami takimi jak: Micro-USB oraz microSD.Pracuje na procesorze czterordzeniowym 1,3GHz z serii ATOM wersji Lite, więc nie spodziewajmy się jakieś potwornej rakiety dla potencjalnego gracza, czy montażysty video, bo w połączeniu z 2 GB RAM i 32 GB przestrzeni dyskowej, nie osiągniemy zbyt wiele. Nie mniej jednak ten eksperyment Intela z pewnością znajdzie sprzymierzeńców.

Streaming 1080p na stronach takich jak YouTube czy Vimeo działa bez zarzutu, podobnie jak lokalne media w jakości HD.


Komentarze

Kizal

| 2015-05-07 00:44:01
Może i tak, ale dla mnie to by był całkiem niezłe narzędzie do podłączania pod rzutnik i pokazywania za pomocą tego komputera prezentacji w moim korpo...

Jacek S.

| 2015-05-07 00:42:18
A czy nie uważacie, że już taka minimalizacja to lekka przesada, przecież, możliwości tego komputera to raczej są przed potopowe!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.