WYKONALIŚMY JUŻ: 55905 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Rusza program wymiany wyświetlaczy w iPhone 5S w Apple Store

2014-08-09
Średnia ocena: 2.7
Autor: Stanisław Kuniz

Rusza program wymiany wyświetlaczy w iPhone 5S w Apple Store

Z nadejściem 2014 roku Apple postanowiło wdrożyć wymianę wyświetlacza w iPhone 5c bezpośrednio w swoich sklepach, tym razem podobna sytuacja dotyczy iPhone`a 5S.

Apple złożyło zamówienia na wyświetlacze tak, aby były dostępne od razu. Przez parę miesięcy niektóre punkty Apple Store sprawdzało program wymiany wyświetlaczy. Ogólna rozpoczęcie programu pokazuje,że w każdym Apple Store na terenie Stanów Zjednoczonych, użytkownicy smartfonów Apple będą w stanie oddać swój telefon do szybkiej naprawy.

Wymiana wyświetlacza to koszt 150$, za 100$ więcej możemy wymienić urządzenie na nowe. Dzięki temu użytkownicy będą mogli zachować 100$ w kieszeni.

Podoba mi się przedsięwzięcie Apple, wystarczy,że pójdziemy do sklepu i wymienią nam część od ręki. Nie musimy czekać na powrót urządzenia z serwisu.

A czy Wy kiedykolwiek wymienialiście wyświetlacz w swoim iPhone?


Komentarze

Waldek

| 2015-03-12 13:31:29
A w Polsce nadal trzeba to robić naokoło...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.