WYKONALIŚMY JUŻ: 55682 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU FIXEO

Niniejszy dokument odnosi się tylko do osób, które składają zamówienie na naszej stronie.

Niniejsza Polityka prywatności Fixeo określa, w jaki sposób Fixeoz siedzibą przy Stawowa 2A Dobrcz, Polska gromadzi, przetwarza i wykorzystuje informacje na temat swoich klientów. Polityka prywatności dotyczy jedynie informacji przetwarzanych w celu optymalizacji procesu zamówień, które sprzedajemy na rynku międzynarodowym, oferowanych na stronie www.fixeo.pl („Strona”). Właścicielem i administratorem Strony jest Wojciech Kotwicki Leitmotiv.

1. Gromadzone dane osobowe

Fixeo jest właścicielem Państwa danych osobowych niezbędnych do tego, byśmy mogli zrealizować Państwa zamówienia. Obejmują one informacje takie jak Państwa imię i nazwisko oraz adres dostawy. Fixeo bezpośrednio przetwarza Państwa dane zgodnie z postanowieniami ustawy z 19 czerwca 1992 roku o ochronie danych („Ustawa o prywatności”).

Przypominamy, że Fixeo jest właścicielem danych, rozumianych jako wszelkie informacje podawane lub udostępniane przez Państwa w czasie wizyty na Stronie. Obejmują one na przykład dane niezbędne do otwarcia konta Fixeo lub zamówienia prenumeraty e-maili z ofertami (newslettera), relacjami z klientem zgodnie z obowiązującym prawem i Polityką prywatności.

2. Wykorzystywanie informacji przez Fixeo

Fixeo przetwarza dane osobowe klientów w celu realizacji zamówień. Chodzi tu o informacje dotyczące:

    · dostawy i wysyłki; oraz

· realizacji codziennych obowiązków biznesowych związanych ze sprzedażą i działalnością posprzedażową.

Poza tym Fixeo przetwarza dane odbiorców z myślą o przestrzeganiu prawa, regulacji i norm, a także umożliwieniu Państwu wykorzystania swoich praw konsumenckich w sytuacji ewentualnego skierowania sprawy na drogę sądową. Uwaga: klienci składający zamówienia dla osób trzecich są zobowiązani do przestrzegania prawa w zakresie ochrony danych osobowych podczas podawania nam danych osobowych tych osób.

3. Kiedy i dlaczego Fixeo ujawnia informacje

Nie zajmujemy się sprzedażą, ani użyczaniem danych osobowych. Przetwarzając dane osobowe w celach, o których mowa w Punkcie 2, mamy prawo przekazać je - w razie konieczności - następującym podmiotom:

· zrzeszonym i niezrzeszonym dostawcom usług technicznych i organizacyjnych istotnych dla naszej działalności.

· stronom trzecim w celu poinformowania ich o zadłużeniu lub odzyskania go - dotyczącym nas, naszych dostawców lub innych partnerów biznesowych;

· stronom trzecim po to, byśmy mogli wywiązać się ze zobowiązań kontraktowych wobec Państwa, zwalczać oszustwa bądź działalność przestępczą albo w ramach postępowania prawnego, które nas dotyczy;

· funkcjonariuszom ochrony porządku publicznego lub innym urzędnikom państwowym w celu zapewnienia zgodności z nakazami i wymogami organów rządowych lub w celu udzielenia wsparcia w obszarze audytu, zapewnienia zgodności oraz ładu korporacyjnego.

4. Bezpieczeństwo danych osobowych

Przetwarzamy dane głównie w formie elektronicznej, zgodnie z wymogami bezpieczeństwa wynikającymi z prawa ochrony danych. Fixeo wdraża program ochrony informacji obejmujący środki ochrony administracyjnej, technicznej oraz fizycznej, które mają na celu zapewnienie ochrony danych osobowych naszych klientów, obejmujące standardowo wykorzystywaną w branży technologię szyfrowania danych.

5. Przechowywanie danych osobowych i prawa klienta w ich zakresie

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe tak długo, jak będzie to konieczne w celu wykonania naszych obowiązków kontraktowych i zachowania zgodności z przepisami prawa. Osoby pragnące dowiedzieć się więcej o danych osobowych przechowywanych w naszym systemie zachęcamy do skorzystania w dowolnym momencie ze swoich uprawnień dostępowych. Zainteresowanych prosimy o kontakt przez stronę https://www.fixeo.pl/kontakt. Pomimo tego, że zawsze jesteśmy do Państwa usług, nie w każdym przypadku możemy usunąć dokumentację dotyczącą dotychczasowych kontaktów lub transakcji. Na przykład, mamy obowiązek zachować dokumenty dotyczące Państwa poprzednich zakupów dla celów sprawozdawczości oraz zapewnienia zgodności.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.