WYKONALIŚMY JUŻ: 55905 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Apple Watch - czy to kolejny iPod, iPad czy iPhone?

2015-02-09
Średnia ocena: 3.5
Autor: Stanisław Kuniz

Apple Watch - czy to kolejny iPod, iPad czy iPhone?

Już w kwietniu mają pojawić się nowe urządzenia Apple, a chodzi oczywiści o Apple Watch. Firma nosi się z wydaniem nowego urządzenia w swojej serii już od 2010 roku. Długo kazali czekać na tę nowość, sprawdźmy czy rzeczywiście będzie warto?

Oficjalnie zegarek pojawi się w towarzystwie iPhone'a 6 Plus, z którym jak się domyślamy będzie się komunikował i będzie jego przedłużeniem, ale też i niezależnym urządzeniem. W nazwie nie ma klasycznego „Aj” czyli że jednak nie będzie to urządzenie z seri iPod, iPad etc.

Czego się możemy po nim spodziewać?SmartWatch będzie w różnych kategoriach wizualnych jak i technicznych, będzie opcja na zegarek w wersji sportowej, ekskluzywnej ozdobionej jakimiś kosztownymi kamieniami czy bardziej klasycznej. Cena tych zegarków będzie w granicach 350$ dla Stanów zjednoczonych, jednakże Polska cena jeszcze nie jest znana. My doskonale wiemy, że ceny w naszym kraju są zawsze o te 20-30% wyższe... (w końcu nas na to stać)

Do czego nam zegarek w XXI wieku?Nasz zegarka ma opcje pulsometra, iTunes playera, będzie wyświetlać nam informacje z wszelakich messengerów. Informować o przychodzących telefonach, będziemy mogli odbierać też odbierać rozmowy. Ma dawać też możliwość płacenia za pośrednictwem Apple Pay. Może działać jako pilot do AppleTv czy też innych urządzeń z rodziny Apple.

Teoretycznie zegarki Apple niczego nie wnoszą w nasze życie, czy będą tylko kolejną zabawką dla gadżeciaży? Czy jednak okaże się, że to minimalne urządzenie spowoduje, że wyciągniemy nasze iPhony z kieszeni na rzecz tej „na”ręcznej zabawki.


Komentarze

apple maniak

| 2015-03-10 15:06:22
Wczoraj śledziłem konferencje Apple i powiem szczerze że rozwój aplikacji Health w połączeniu między innymi z Apple Watch jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, więc jestem bardzo ciekaw jak to będzie się sprawowało w codziennym użyciu

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.