WYKONALIŚMY JUŻ: 56029 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

What Lives Inside - Dell i Intel łączą siły nad wspólnym filmem.

2015-02-11
Średnia ocena: 3
Autor: Stanisław Kuniz

What Lives Inside - Dell i Intel łączą siły nad wspólnym filmem.

Być może że ten film jest i szansą dla Ciebie, otóż ci dwaj wielcy producenci sprzętu komputerowego, wpadli na pomysł skręcenia „social movie” którego reżyserem został Robert Stromberg.
Co jest wyjątkowego w tym przedsięwzięciu? Otóż z pewnością wyjątkowe jest to, że to właśnie Ty możesz stworzyć potwora, który ożyje w tym filmie i będzie integralną jego częścią. Wystarczy że narysujesz i zgłosisz się na stronę projektu do 9 marca bieżącego roku. Najciekawsze projekty znajdą się na wielkim ekranie tego filmu.

W filmie występuję Colin Hanks w roli Taylora, który jest główną postacią na ekranie, który nie do końca sobie potrafi poradzić po stracie ojca (granego przez J.K. Simmonsa), stwarza sobie dziwny, magiczny świat, który odkrywa po śmierci ojca. Matka młodego chłopca czyli Catherine O'Hara znana z naszego świątecznego hitu „Kevin sam w domu” wciela się w kolejną role matki niesfornego chłopca. Za pomocą tabletu Dell Venue 8 7000, pomaga Taylorowi odblokować cudowny, magiczny świat. No tak „lokowanie produktu” przy takich producentach było nieuniknione, miejmy tylko na dzieję, że ten fakt nie jest leitmotivem całego przedsięwzięcia.

"What Lives Inside" będzie miało cichą premierę 25 Marca, jednakże po tej dacie będą pojawiały się trzy filmiki poprzedzającą oficjalną premierę, która nastąpi 25 Maja.
Wierzymy, że dla tych którym uda się zakwalifikować jako twórcy, Dell przygotuje jakieś specjalne prezenty, bo nic o tym nie wspominają na stronie projektu a mój syn już ma gotowy prawie cały blok rysunkowy z projektami wymyślonych przez siebie potworów.


Komentarze

Zuzua

| 2015-03-21 08:04:22
Coraz więcej tego lokowania produktów w różnych przedsięwzięciach, filmach, grach... ludzie lubią pojawiające się marki w swoich mediach, zwłaszcza jak sami mają urządzenia tej właśnie firmy.

Grazza

| 2015-03-10 15:00:08
Ja już skorzystałam z tej możliwości i z córką sporządziłyśmy parę projektów, ciekawe czy coś wygramy?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.