WYKONALIŚMY JUŻ: 55905 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Dyski SAMSUNG mSATA powiększają swoją rodzinę.

2015-03-31
Średnia ocena: 2.5
Autor: Stanisław Kuniz

Dyski SAMSUNG mSATA powiększają swoją rodzinę.

Dużo się zmieniło w technologii dysków na przestrzeni ostatnich lat. Od klasycznego HDD do SSD była długa i ciężka droga ale naprawdę jest ona warta swojej ceny. Technologia ta z pewnością wyprze wszystkie stare rozwiązania, gdyż jej mobilność i kompatybilność z ultra cienkimi urządzeniami, typu notebooki, tablety, smartfony to już niedługo będzie „chleb” powszedni.

Samsung wypuszcza na rynek nowe wersje dysku, które będą miały tą samą wydajność i możliwości, jednakże ich rozmiary znacznie się zmniejszą. Całkiem niedawno mieliśmy premierę Samsung SSD 850 Evo a już teraz będą wersje tego samego na mSATA i M.2 dla dysku 2.5 calowego. Napęd M.2 jest zaprojektowany z myślą o high-endowych, ultra cienkich laptopach. Napęd M.2 wykorzystuje klasyczne połączenia PCI w celu zwiększenia wydajności, z kolei napęd mSATA jest jeszcze mniejszy i nadal używa połączenia typu SATA, przy czym obsługuje SATA 3, który ma transfer aż 6Gbps.
Dyski te to pionowe pamięci flash NAND 3D w technologii TurboWrite o bardzo dużej szybkości i trybie wytrzymałości a do tego dużej efektywności energetycznej. Oznacza to, że zastosowanie tego typu pamięci w przenośnych urządzeniach będzie charakteryzowało się mniejszym zużyciem baterii.

Sugerowane ceny SAMSUNG'A to odpowiednio:

  • 120 GB – 80$
  • 250 GB – 130$
  • 500 GB – 230$
  • 1 TB – 450 $


Komentarze

Kacper

| 2015-03-31 18:33:55
Od kiedy wyszła technologia SSD bylem zakochany w niej. Mam uczulenie na brzęczące kompy na maxa. Jak gdzieś słyszę z oddali brzęczący dysk albo wentylator to krew mnie zalewa! To pyszna wiadomość....

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.