WYKONALIŚMY JUŻ: 55905 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Apple wprowadza wyświetlacze Retiny do MacBook'a Air'a.

2015-03-09
Średnia ocena: 3.4
Autor: Stanisław Kuniz

Apple wprowadza wyświetlacze Retiny do MacBook'a Air'a.

Po sukcesach związanych z premierą wyświetlaczy Retina, dowiedzieliśmy się z Wall Streel Journal, że kolejnym krokiem firmy Apple jest wprowadzenie tych że wyświetlaczy do pozostałych flagowych produktów.

Z początkiem tego roku, zaczęto masowo produkować 12-calowy MacBook Air z wyświetlaczem o wyższej rozdzielczości, jednakże przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać na oficjalną premierą, gdyż nikt nie chce podać jej doaty.

Obecnie Apple prowadzi sprzedaż laptopów z wyświetlaczami Retina w MacBook Pro w wersjach 13,3 i 15 calowych, gdzie rozdzielczości jakie może osiągnąć to odpowiednio 2560 x 1600 oraz 2880x1800. Pomysł na odświeżenia modelu Air był konieczny, gdyż od ponad roku nie wydarzyło się nic co by ten model miało odświeżyć. Pierwsze testy z Retiną w Air nie układały się zbyt pomyślnie jednakże przy odpowiednim doborze rozdzielczości sprawdziły się idealnie, zatem będziemy mieć 1366x788 dla 11-calowych i 1440x900 dla 13-calowych.

Apple zachwala już w przedbiegach, że nowe modele będą charakteryzowały się czterokrotnie większą ilością pikseli od standardowego wyświetlacza co pozwoli na wyświetlanie najdrobniejszych szczegółów ale także osiągną wyższy kontrast, głębszą czerń, zmniejszone odblaski i szerszy kąt widzenia. Wszystkie aplikacje zawarte na tych laptopach, mają już wspierać te wyższe rozdzielczości.

Apple zrobi wszystko by nie zostać w tyle za konkurencją, która sprzedaje swoje produkty z Windows'em z równie wysokimi rozdzielczościami, jednak wszyscy którzy używają produktów Apple dobrze wiedzą, że jakoś wykonania ich produktów jest nieporównywalnie lepsza niż konkurencji.


Komentarze

Suevonne

| 2015-03-29 16:52:56
People normlaly pay me for this and you are giving it away!

netmak

| 2015-03-23 12:02:40
Jak dla mnie świetna wiadomość, pytanie tylko ile to będzie kosztować?

Kalin

| 2015-03-21 08:00:43
Taaa... za czasów Jobsa jednak sprzęt apple lepszy produkował i nie było tyle bumelanckich śmieci...

Jak32

| 2015-03-10 10:20:02
Bardzo fajny artykuł, już się nie mogę doczekać kiedy będę mógł sobie kupić takiego macbooka air

Stanisław

| 2015-03-10 10:12:45
Dobry artykuł

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.