WYKONALIŚMY JUŻ: 55903 napraw
+48 535 915 915
infolinia: dni robocze 8.00-16.00

Czy warto naprawiać tablet? Kilka porad przed kupnem.

2015-03-18
Średnia ocena: 3.8
Autor: Stanisław Kuniz

Czy warto naprawiać tablet? Kilka porad przed kupnem.

Wiele dostajemy zapytań od klientów w sprawie napraw tabletów, oczywiście głównie chodzi o wymiany szybek, matryc, obudów lub gniazd. Wiadomo, każdy producent ma swoją skalę cenową i wypuszcza swoje produkty w określonych przedziałach cenowych. Od najdroższych Apple, Samsung, Dell, LG, Lenovo, Asus do Acer itd. wszystkie są zazwyczaj w cenach około tysiąca złotych w z wyż.

Jednakże jest przynajmniej kilkadziesiąt marek, które zazwyczaj mieszczą się w przedziale cenowym 300-1000zł. Ceny części do tabletów prawie wszystkich marek są w jakimś sensie proporcjonalnie porównywalnie, lecz nie do końca tak jest przy tabletach mniej znanych marek. Czasami kupując tablet za 300zł musimy się liczyć z tym, że naprawa może czasami i przewyższyć cenę sklepową. Dlatego też dobra rada przed zakupem tabletu na co warto zwrócić uwagę.

  • Nie oszukujmy się - tablet jak i telefon – spada kaĹźdemu. Nie ma wyjątkĂłw, są tylko anomalie bądĹş szczęśliwe upadki bez konsekwencji.
  • Marka – niby to tylko etykieta jednakĹźe musisz wiedzieć, Ĺźe części do znanych marek są dostępne zazwyczaj od ręki, z chińskimi, „jednorazowymi” markami zazwyczaj jest trudno o części zamienne, bądĹş ich cena bywa zaporowa.
  • Materiał z jakiego jest tablet wykonany – jeśli w dotyku tablet wydaje się wam podejrzanie miękki i przy nacisku palcem na punkty, tworzywo mocno się deformuje, to uwierzcie mi, Ĺźe taki materiał nie wytrzyma pierwszego upadku.


Komentarze

Luiza

| 2016-09-12 08:11:34
Dziękuję za tą informację

Jarrro

| 2015-03-18 00:25:58
Dzięki, szkoda że tak późno trafiłem na ten artykuł, bo naprawdę nie kupił już bym takiego badziewia jak Goclever! Odradzam każdemu, kto popełnił błąd jak ja...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Nadruki na koszulce - nakoszulce.pl

Chciałbyś własną koszulkę z własnym projektem, a może chciałbyś byśmy go dla Ciebie stworzyli? Zapraszamy na nasz nowy serwis gdzie znajdziesz wiele ciekawych projektów na koszulki.

Pracuj jako opiekunka osób starszych. Oferty pracy, ciekawe artykuły, informacje na temat pracy opiekunki oraz opieki domowej w Niemczech.

rental, wynajem odzieży roboczej, serwis odzieży roboczej, odzież robocza, odzież ochronna, Rental odzieży, Wynajem i serwis odzieży, Serwis odzieży roboczej, Rental odzieży roboczej, Wynajem i serwis odzieży roboczej, Pranie odzieży roboczej

Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży?

Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan i wiele innych

Koszulki z nadrukiem.

Nadruk na odzieży?

koszulki z nadrukiem t-shirt z twoim nadrukiem, wykonanie sitodruk, perfekcyjna jakość, niezawodna technologia.